Hotel

Náš letní kvantový kemp se koná opět v hotelu Skalský dvůr - www.skalskydvur.cz

Hotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina uprostřed luk a lesů na břehu Skalského rybníka. Hotel se nachází na pomezí CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem.

I přes svou polohu v přírodě je hotel dobře dostupný z dálnice D1 a je téměr na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Jak se do hotelu dostanete?


Adresa: Hotel Skalský dvůr, Lísek 52, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Souřadnice GPS: 49°33'53.233"N, 16°10'43.612"E zobrazit na mapě

Důležité upozornění při jízdě s navigací:

  • hotel se nachází mimo obec Lísek, katastrální území Lhota, č. p. 52
  • při příjezdu ve směru od Prahy (Žďáru nad Sázavou) v Novém Městě na Moravě pokračujte dále po silnici č. 19 směrem na Bystřici nad Pernštejnem, nikoli podle navigace, která by Vás vedla směr Zubří a Vojtěchov, kde je silnice III. třídy ve špatném technickém stavu a v zimním období se neudržuje - je neprůjezdná !

Ve směru od Prahy - po dálnici D1 do Velkého Beranova (sjezd na 119. km), dále do Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě a pokračovat po silnici č. 19 směrem na Bystřici nad Pernštejnem. Asi 2 km za obcí Rovné odbočit vlevo, směr Lísek, a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Ve směru od Brna - Kuřim, Tišnov, Nedvědice, Ujčov, Štěpánov nad Svratkou a dále po silnici č. 19 směrem na Nové Město na Moravě. Asi 6 km za Bystřicí nad Pernštejnem odbočit vpravo, směr Lísek, a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Ve směru od Svitav - Polička, Jimramov, Lísek a odtud ještě asi 2 km ve směru Dolní Rožínka.

Ve směru od Velkého Meziříčí - Křižanov, Strážek, Dolní Rožínka, Rozsochy, směr vlakové nádraží a asi 1 km za železničním přejezdem projet rovně křižovatkou a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Vlakové spojení: nejbližší stanice - zastávka Rozsochy

Autobusová doprava: zastávka Lísek Skalský dvůr - přímo u hotelu, ostatní zastávky Lísek nebo Rozsochy - rozcestí u nádraží.